Jump to content

Welcome to eVolion Romania - Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[EVOLION] Mici sugestii pwd by SOSO A.C.A.B

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

SOSO A.C.A.B

SOSO A.C.A.B

Moderator multimedia, gaming & tehnologie

• Moderator
  • 34 posts
  • LocatiaMediaş
  • Time Online: 22h 58m 11s

Salutare, am mici propuneri legate de forum :) O să fac o listă cu acestea + opinie personală

1. Index-ul sincer mi se pare fără rost, redirect din evolion.ro spre /forum ar fi cea mai bună soluţie, tab-ul de forum cu EVOLION.RO de lângă FORUMS,MEMBERS s.a.md să dispară tot odată
  2. Mărirea hader-ului, adăugarea unui banner măricel în locul acelui logo. Bannerul să fie format din cercuri de diferite mărimi care să aibă conţinut diverse jocuri (minecraft, csgo, assasins creed, un Joker chiar, nfs pay back » e doar o părere), iar în centrul bannerului un cerc mai mare decât celelalte cu litera E cu scris galben ar da mijto  *[meme face]*, din nou, e doar părerea.
  3. Mărimea în lăţime a forumului pt a da o notă relaxantă, nu ceva înghesuit şi incomod
  4. Schimbarea culorii la gradul "Designer", cea actuală nu se vede frumos, cred că una dintre aceste 2 culori ar arăta super: #CC0099 şi  #CC0066
  5. Adăugarea gradului Organizator, pentru mix-uri şi diverse concursuri bine înţeles. Culoarea gradului să fie un turcoaz închis, ar da extrem de bine.
  6. Adăugarea categoriilor speciale pt MIX-AREA în ceva original gen "Înscrie-ţi clanul" & "Echipe Afiliate"
  7. Schimbarea  f_icoanelor în unele pătrăţoase cred că ar da bine
  8. Centrarea legendei cred că ar da un plus forumului, cel puţin la aspect
  9. Adăugarea unui banner in sidebar cu serverul de ts cu mesajul "conectează-te acum la serverul nostru de voce"

No hate, păreri personale.

Nu ştiu ce aveţi de gând să faceţi cu tema, scrisul e verde la subcategorii iar maintitlelul nu arată prea bine, este strict părerea mea.

• Berzinsky likes this

Abonează-te acum la canalul meu de YouTube: apasă aici !

b_350_20_2F2F2F_000000_FFFFFF_2F2F2F.png

b_350_20_2F2F2F_000000_FFFFFF_2F2F2F.png

anxiety.

anxiety.

Founder at fury.evolion.ro

• Administrator
  • PipPipPip
  • 40 posts
  • Steam (URL):anxiety-ag
  • Time Online: 1d 14h 16m 14s

1. O sa vedem ce zice Laur

2. O sa adaugam si un banner, dar lasam logo-ul.

3. Noi lucram pe rezolutia 1280x720 sau 1280x1024 nu pe 680x480 cum ai tu, la mine nu e nimic inghesuit. + latimea forumului (wrapper) este pe 97%

4.Am schimba culoarea.

5. Inca nu am terminat svr de teamspeak si cele de mix.

6. Respins.

7. O sa le schimb astazi.

8. Respins, incarcam prea tare forumul cu <center>.

9. O sa fac astazi.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users